Rolety rzymskie

Home »  Rolety rzymskie

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie swoim niebanalnym wyglądem znajdują zastosowanie w dekorowaniu oraz ulepszaniu każdych wnętrz. Są kompromisowym połączeniem rolet i eleganckich firan, w których falbany składają się jedna na drugą tworząc efektowny wachlarz na oknie. Główną rolę tworzą specjalne tkane tkaniny o różnej przeźroczystości, które nadają szyku klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzom. Oprócz głównych zalet estetycznych, są niezwykle praktyczne i chronią również przed spojrzeniami osób z zewnątrz.

Obsługa tego typu rolet jest niezwykle prosta, i nie różni się od tradycyjnych rolet. Do podnoszenia wykorzystuje się mechanizm koralikowy. Wśród naszych rolet rzymskich znajdą Państwo zarówno gładkie – lekkie, jak i tkaniny wzorzyste z różnymi stopniami zaciemnienia. Dają ogromne możliwości aranżacyjne i mogą być wykorzystane w każdym wnętrzu; kuchni, salonie czy sypialni.

Każdy rodzaj rolet wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tkaniny z rolet rzymskich można samodzielnie ściągnąć i prać w pralce, ponieważ mocowane są do specjalnej rzepy którą można bez problemu zdemontować.

Zanim zdecydujesz się na zakup tych rolet, warto zdecydować gdzie i jaki rodzaj montażu będzie odpowiedni. Rolety rzymskie mogą być montowane do ramy okna, ściany i sufitu, w taki sposób aby zakrywały całe okno. Musimy wziąć pod uwagę że zawinięty materiał zajmie ok 15 – 30 cm okna.

Darmowy Pomiar 

Praktyczne i staranie wykonane rolety rzymskie z pewnością dopasują się do Twojego domu czy mieszkania ! W naszej firmie produkujemy wytrzymałe i solidne materiały które są odporne na blaknięcie i zapewniają długotrwałe użytkowanie.

Jako producent z Krakowa  gwarantujemy konkurencyjne ceny, i wysoką jakość naszych usług. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Producent Rolety Kraków

Serdecznie zapraszamy !