Pomysł na rolety w świątecznym klimacie

Home »  Pomysł na rolety w świątecznym klimacie

Uwielbiasz dekorować swój dom, czy mieszkanie ? Lubisz często odmieniać wnętrze w zależności od pory roku czy okazji ? Zbliżający się grudzień i chłodny nastrój przypominają nam że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Warto również i sobie ‚pod choinkę’ sprawić prezent który zaskoczy nas, naszych domowników oraz znajomych.

Oprócz dekoracji na choinkę szukamy różnych propozycji które uświetnią kuchnię, pokój czy nawet łazienkę. Pojawiają się główne motywy które, w okresie świątecznym królują najbardziej jak; zieleń, biel, czerwień i odcienie szarości.

Z naszej strony proponujemy eleganckie oraz przydatne o każdej porze rolety materiałowe dostępne w wielu wzorach i kolorach. W naszej firmie znaleźć można również materiały z motywem gwiazd lub płatków śniegu, które idealnie wpasują się w świąteczny nastrój. Ogromny wybór kolorów w kolorach śnieżno- białych, kremowych i zielonych ale i również czerwonych.

Rolety dzień noc obecnie cieszą się bardzo dużą popularnością ! Cały czas poszerzamy nasz asortyment a szczególnie ilość materiałów. Jeśli chodzi o wybór kolorów jesteśmy sprostać każdym wymaganiom. Rolety dzień noc posiadają również różną strukturę np. mleczną czy dziurkowaną o różnej przejrzystości wpadającego światła do wewnątrz.

To samo dotyczy się plis oraz rolet rzymskich, chociaż de drugie są znacznie elegantsze i same w sobie stanowią ogromną dekorację na oknie ponieważ składają się z materiałów przypominających firankę.

Czym jeszcze udekorować dom na Święta ?

Warto zmobilizować się w tym czasie do stworzenia własnej, unikatowej dekoracji na stół świąteczny lub w podarunku jako prezent. Z foli aluminiowej można własnoręcznie stworzyć łańcuch którym można ozdobić choinkę lub karnisz. Ciekawym pomysłem będzie związanie i przymocowanie gałązek świerku na drzwiach. Oprócz rolet, okno możemy przyozdobić sztucznym śniegiem lub zawiesić parę cukierków lub bombek.

Nasz Świąteczny czas ! Zadbajmy o najmilszą atmosferę.

Życzymy Wesołych i spokojnych Świąt 🙂