Plisy Standardowe

Home »  Plisy Standardowe

PLISY

Plisy to jedna z naszych najpopularniejszych osłon okiennych, dlatego ich największą zaletą jest materiał zwijany w harmonijkę, który można zatrzymać w odpowiednim momencie na oknie pozwalając zasłonić dowolny wybrany przez nas fragment okna. Dzięki swojej funkcjonalności idealnie pasują do każdego rodzaju okna i wykonane są przez nas na konkretny wymiar, co sprawia, że zawsze są idealnie dopasowane do okna sprawiając przy tym niepowtarzalny klimat i dekoracje pomieszczenia.

Ten system szczególnie polecamy osobom, które chcą ochronić swój dom lub mieszkanie przed wzrokiem sąsiada. Sprawdzają się zarówno jako systemy do okien małych i dużych oraz do okien, do których trudno jest nam dosięgnąć ręką, wówczas możemy skorzystać ze specjalnego drążka ułatwiającego nam obsługę plisy.

Największą zaletą plis jest skuteczna ochrona pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, dzięki czemu jest to najlepsze rozwiązanie do okien dachowych oraz okien o nietypowych kształtach takich jak: trójkąty, trapezy czy łuki. 

Plisy obsługiwane są za pomocą specjalnych ergonomicznych uchwytów lub sznurka montowanego w górnym i dolnym profilu. Montowane są między listwami przy szybowymi (czyli przy samej szybie), pozwala to na swobodne i bezkolizyjne otwieranie okna.

Dają możliwość eleganckiego i funkcjonalnego wyglądu w zależności od potrzeb i upodobań. Ogromny wybór materiałów od całkowicie zaciemniających do średnio lub mniej zaciemniających – każdy znajdzie coś dla siebie ! 

Nasza firma posiada największy wybór wyjątkowych kolorów ( około 375 ) i wzorów tkanin oraz 15 kolorów osprzętu, które mamy ze sobą również na na pomiarze. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski. A szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !

Plisy Kraków

Producent Plis Kraków

Plisy Kraków

 

 

 

 

 

Żaluzje plisowanie Kraków

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Galeria

Zobacz także Plisy: dachowe, nietypowe, 2w1 oraz Roletki, Żaluzje

Powrót do strony głównej Znalezione obrazy dla zapytania strzałka png