Plisy Nietypowe

Home »  Plisy Nietypowe

Plisy nietypowe 

Plisy nietypowe to nic innego, jak plisy zamontowane w nietypowych i trudno dostępnych miejscach w naszym domu, które posiadają oszklone wykończenia. Okna zamieszczone na korytarzach, łazienkach o ostrych  kształtach nie zasłonimy firanką czy zasłoną, dlatego ten system wydaje się być najlepszy i niezawodny jeśli chodzi o takie rozwiązania. 

Plisy nietypowe posiadają materiał złożony ze specjalnej harmonijki dopasowany do okien t.j trójkąt, trapez, półkole. Nowoczesna konstrukcja w plisie nie koliduje przy otwieraniu okna, ponieważ montowane są przy samej szybie. Sterowanie może odbywać się za pomocą uchwytów jak w plisach standardowych lub specjalnego sznurka w zależności od potrzeb naszych klientów. Materiał może być zatrzymany w dowolnym fragmencie okna, w zależności od pory dnia i warunków na zewnątrz. Wszystko to zależy od efektów jakie chcemy uzyskać. Jako profesjonaliści proponujemy różne rozwiązania techniczne np. do okna trójkątnego połączonego z prostokątem lub do okna o kształcie trapezu równoramiennego.  

Nasza firma posiada największy wybór wyjątkowych kolorów ( około 375 ) i wzorów tkanin oraz 15 kolorów osprzętu, które mamy ze sobą również na na pomiarze. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent z Krakowa  gwarantujemy konkurencyjne ceny, i wysoką jakość naszych usług.  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami ! Rolety Kraków 

plisy trójkątne

żaluzja plisowana nietypowa producent plis

 

 

 

 

 

plisy nietypowe

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Plisy