Moskitiery plisowane

Home »  Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane to idealne rozwiązanie do dużych przeszklonych powierzchni, z zapewnioną ochroną przed owadami i insektami. Stosowane są w tzw. ogrodach zimowych, balkonach, altanach, czy na tarasie. Stanowią też skuteczną barierę anty alergenną, dzięki której w letnie i upalne dni możemy cieszyć się komfortem i spokojem od uciążliwych alergii. 

Czym różni się ten typ od pozostałych ? Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu pozwalana na płynne przesuwanie się moskitiery w różnych kierunkach. Gwarantuje to nam płynną i bezkolizyjną obsługę, ponieważ może przesuwać się góra – dół, na boki, centralnie oraz dwustronnie. To najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, ponieważ siatka podczas zamykania składa się w harmonijkę i chowa się w profilu bocznym. Zajmuje nam niewiele miejsca, i nie zabiera nam pozostałości powierzchni. 

Dzięki zastosowaniu niskiej listwy podłogowej, konstrukcja daje nam swobodę przejścia m.in osobom starszym, lub poruszającym się na wózkach. Brak widocznych mechanizmów, sprawia że ten produkt jest jak najbardziej bezpieczny dla dzieci. 

W upalne dni, porą wieczorową szukamy odrobiny ochłodzenia. Dzięki moskitierą, możemy cieszyć się przyjemnym chłodnym powietrzem, bez natrętnych komarów. Moskitiery plisowane robione są na wymiar, z dokładnością do każdego mm, dzięki czemu są dopasowane do każdego typu pomieszczenia. 

Nie ograniczają widoczności, ani przepływu powietrza. Dzięki specjalnemu mechanizmowi pozwalają zablokować siatkę w wybranym przez nas miejscu. Ten typ moskitier jest ekskluzywny i najbardziej wydajny – gwarantuje zadowolenie oraz znacząco podnosi komfort życia mieszkańców.

Darmowy Pomiar

W razie zainteresowania naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. Zapewniamy fachowe doradztwo, oraz profesjonalną usługę. Jako producent z Krakowa oferujemy atrakcyjne ceny, oraz rabaty dla naszych stałych klientów. 

Serdecznie zapraszamy ! 

7 TRADE HOUSE 

 

moskitiera plisowana wewnątrz

moskitiera plisowana Kraków

moskitiera plisowana producent

moskitiera plisowana tarasowa