Kupić rolety w internecie, czy zlecić pomiar lokalnej firmie ?

Home »  Kupić rolety w internecie, czy zlecić pomiar lokalnej firmie ?

Decydując się na zakupy rolet do swojego domu, mieszkania czy biura zastanawiamy się nad etapami realizacji takiego przedsięwzięcia. Jaki rodzaj osłon okiennych wybrać ? … W obecnych czasach, gdzie praktycznie wszystko można kupić/zamówić przez internet nie stanowi to żadnego problemu. Jednak decydując się na zakup rolet przez internet musimy przejść przez szereg podstawowych pytań, na które ciężko będzie nam uzyskać odpowiedź.

Nawet jeśli uda nam się przejść przez etap pomiarowy, czyli dokładnie przeczytanie instrukcji jak zmierzyć daną roletę (przez stronę internetową) – nie jesteśmy w 100 procentach pewni czy dane wymiary są zgodne z wybranym przez nas asortymentem. Rolety, plisy czy żaluzje aluminiowe mierzy się w całkiem odmienny sposób od siebie. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na rodzaj okna jaki mamy, a przy roletach w kasecie istnieje możliwości niepełnego otworzenia okna. Większość sklepów internetowych dba o najmniejsze nawet szczegóły, jednak nie każdy z nas będzie umiał poradzić sobie z dokładnym wymiarowaniem rolety z dostosowaniem do swoich konkretnych potrzeb.

A jak poradzić sobie z wybraniem odpowiedniego koloru materiału ? Zlecając pomiar lokalnej firmie mamy możliwość dokładnego obejrzenia materiału oraz przyłożenia tkaniny do danego wnętrza. Na pomiarze klient może ocenić strukturę oraz wybrać odpowiedni rodzaj zaciemnienia. Kupując rolety przez internet na zdjęciach nie mamy dokładnie odwzorowanego wzoru i koloru, więc finalnie możemy liczyć się z drobnym rozczarowaniem przy zakładaniu rolet.

Dodatkowo na pomiarze zleconym przez firmę zawsze można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w każdej kwestii technicznej jeśli będzie ciężko się zdecydować na wybrany rodzaj osłon. Tak samo jak przy zamówieniu internetowym na pomiarze uzyskają Państwo finalną cenę, oraz istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu.

Montaż jest darmowy, i nie płacimy dodatkowych żadnych opłat. Nasz towar jest solidnie zamontowany i w razie drobnych problemów firmy gwarantują kilkuletni serwis lub regulację.

Jeśli jednak nie chcemy kontaktować się z daną firmą, i bardziej odpowiada nam zamówienie przez sklep internetowy jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie. Jednak zlecenie wykonania pomiaru, i montażu rolet lokalnej firmie jest zdecydowanie wygodniejsze i bezpieczniejsze.